Licencje Castle Triathlon Malbork

Podczas zawodów Castle Triathlon Malbork obowiązują licencje Polskiego Związku Triathlonu (na wszystkich dystansach). Zawodnik zobowiązany jest do posiadania licencji Polskiego Związku Triathlonu. Środki uzyskane z zakupu licencji przeznaczone są na rozwój polskiego triathlonu.

Licencja może być roczna lub jednorazowa i obowiązuje wszystkich zawodników startujących indywidualnie w Castle Triathlon Malbork. W przypadku sztafet, minimum jedna osoba z teamu musi posiadać licencję PZTri. Honorowane są licencje zagraniczne.

Licencję jednorazową zakupić można podczas rejestracji przez system zapisów https://www.startlist.pl/zapisy zaznaczając podczas zgłoszenia na zawody check box „Zamawiam jednodniową licencję PZTri: +20 PLN” lub przez aplikację mobilną Polskiego Związku Triathlonu na urządzeniach z systemem iOSlub Android .
Licencję roczną można zamówić wyłącznie przez aplikację mobilną Polskiego Związku Triathlonu na urządzeniach z systemem iOSlub Android .

Posiadanie licencji będzie weryfikowane przed odbiorem pakietu startowego. Należy okazać ją np. w telefonie. U zawodników, którzy wykupili licencję przez system zapisów www.startlist.pl na karcie zawodnika pojawi się rubryka LICENCJA>TAK co oznacza, że została wykupiona.

Więcej informacji o programie licencyjnym znajdziesz na stronie triathlon.pl

licencje polski triathlon

Polityka Prywatności
(c) 2016-2021 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl