Zgłoszenia Castle Triathlon Malbork

Aby zapisać się do Castle Triathlon Malbork na pełnym dystansie IM wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest TUTAJ. Rejestracja na dystans 1/2 IM dostępna jest TUTAJ, na dystans 1/4 IM – TUTAJ, a na dystans 1/8 IM – TUTAJ.

Podczas zawodów Castle Triathlon Malbork obowiązywać będą licencje Polskiego Związku Triathlonu (na wszystkich dystansach). Zapoznaj się z regulaminem przyznawania i pozbawiania licencji zawodniczych Polskiego Związku Triathlonu TUTAJ.

Zgłoszenia na Malbork Kids dla zawodników poniżej 16 roku życia!
Rejestracja do Malbork Kids także się rozpoczęła! Zgłoszenia osób poniżej 16 roku życia może dokonać rodzic, trener lub opiekun prawny takiej osoby. Osoba poniżej 16 roku życia może zgłosić się też samodzielnie lecz do tego będą wymagane wszystkie dane osobowe łącznie z własnym e-mailem.

Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się dorosłej osoby do systemu zapisów na www.startlist.pl w menu górnym pojawi się pozycja „Moi podopieczni”. Tam należy dodać swoich zawodników poniżej 16 roku życia. Następnie należy wejść w „Zapisz się na zawody”, wybrać imprezę na którą chcemy zapisać dziecko i postępować zgodnie z instrukcjami.

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2016-2019 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl