SIRVIS Apartamenty z Castle Triathlon Malbork!

Dzięki SIRVIS Apartamenty najlepsza zawodniczka oraz najlepszy zawodnik dystansu IM na Castle Triathlon Malbork 2016 będą mogli skorzystać z weekendowego pobytu dla dwóch osób w komfortowym ośrodku położonym nad brzegiem jeziora Serwy!

Krystaliczna woda jeziora oraz strefa ciszy to gwarancja doskonałego treningu w wodach otwartych. Malownicze trasy biegowe i rowerowe w Puszczy Augustowskiej to kolejne dwie konkurencje, które możecie szlifować w naturalnej scenerii bezpośredniego otoczenia ośrodka.

SIRVIS to jednak nie tylko miejsce treningowe dla zapalonych triathlonistów. Przyjeżdżając tu z rodzinami możecie liczyć na chwile relaksu i odpoczynku. Do dyspozycji gości pozostają komfortowe pokoje, przestronny salon połączony z barem i jadalnią, projektor kina domowego, sala fitness wyposażoną w sprzęt klubowy, kajaki, łódka, rowery MTB, sauna sucha, „ruska bania” nad jeziorem, miejsce na ognisko i grilla. Najmłodsi skorzystają z placu zabaw pod chmurką oraz pokoju-bawialni z mnóstwem zabawek, grami, stołem do foosball oraz konsolą PS IV.

Triathlonowe rodziny już dziś zapraszamy do SIRVIS Apartamenty.

Szczegóły na: www.sirvis.pl

Sirvis_098

Sirvis_General_16_0041

Sirvis_General_16_0043