Punkty odżywiania podczas Castle Triathlon Malbork

O punktach odżywiania podczas Castle Triathlon Malbork pisaliśmy już TUTAJ. Dla przypomnienia – wspólnie z naszym sponsorem, marką PowerBar, przygotowaliśmy 4 punkty żywieniowe na trasie wyścigu. Pierwszy z nich zlokalizowany będzie na trasie rowerowej – woda oraz izotonik PowerBar będzie podawany w bidonach. Dodatkowo punkt zaopatrzony będzie w żele PowerBar, batony PowerBar oraz banany. Trzy pozostałe na trasie biegowej, gdzie znajdziecie m.in. wodę, izotonik PowerBar, banany, pomarańcze, drożdżówki. Ostatni punkt zlokalizowany będzie tuż za metą.

154980

 

Zobacz, gdzie lokalizowane zostaną punkty odżywiania -> MAPA.

Przypominamy, że pomoc z zewnątrz, czyli podawanie przez kibiców własnych produktów, będzie możliwe wyłącznie na samym końcu każdej strefy bufetowej, za wyjątkiem bufetu na mecie. Każda osoba, która podaje własne produkty ma obowiązek zachować szczególną ostrożność oraz nie może wchodzić na trasę wyścigu. Długość strefy, w której można podawać produkty przez osoby z zewnątrz to maksymalnie 50 m od końca strefy bufetowej. Za podawanie zawodnikowi produktów w innym miejscu niż wyznaczona strefa bufetowa grozi dyskwalifikacja.

UWAGA!!!
Obowiązuje bezwzględny zakaz śmiecenia na trasie wyścigu w innym miejscu niż wyznaczone strefy zrzutu. Za śmiecenie na trasie wyścigu również grozi dyskwalifikacja. Ok. 200 metrów za każdym punktem będzie zlokalizowana strefa zrzutu, czyli miejsce, w którym można będzie wyrzucić nieczystości oraz zużyte bidony, kubeczki i opakowania. Wyjątkiem będzie punkt kolarski, dla którego strefa zrzutu będzie zlokalizowana po ok. 400 metrach od strefy bufetowej i dodatkowo 400 metrów przed bufetem. Każda strefa rzutu zostanie oznaczona żółtym banerem:

tutaj_wyrzucamy_smieci