Punkty odżywiania na trasie Castle Triathlon Malbork 2016!

Specjalnie dla zawodników Castle Triathlon Malbork 2016 marka PowerBar przygotowała na trasie wyścigu 4 punkty żywieniowe. Pierwszy punkt zlokalizowany zostanie na pętli kolarskiej, po przejechaniu 29 km, czyli po zjeździe z drogi krajowej nr 55 w ul. Ludwika Solskiego. Wyjątkowo na tym punkcie woda oraz izotonik PowerBar będzie podawany w bidonach. Dodatkowo punkt zaopatrzony będzie w żele PowerBar, batony PowerBar oraz banany.

ctm_FB5

Na każdej pętli biegowej będą znajdowały się 3 punkty żywieniowe i będą zlokalizowane odpowiednio po 0,4 km od rozpoczęcia pętli (woda, izotonik PowerBar, żele PowerBar, batony PowerBar, banany, pomarańcze, drożdżówki), 2,4 km od rozpoczęcia pętli (woda, izotonik PowerBar, banany, pomarańcze, drożdżówki) i 4,4 km od rozpoczęcia pętli (woda, izotonik PowerBar, żele PowerBar, banany, pomarańcze, drożdżówki). Rozpiętość pomiędzy poszczególnymi punktami żywieniowymi będzie wynosiła odpowiednio 2 km, 2 km i 3 km.

Ostatni punkt żywieniowy na trasie wyścigu, to bufet, który będzie usytuowany tuż za metą. Znajdować się w nim będzie woda, izotonik PowerBar, banany, pomarańcze, drożdżówki,  dodatkowo będzie możliwość zjedzenia ciepłego makaronu.

Zobacz, gdzie zlokalizowane będą punkty odżywcze -> MAPA.

UWAGA!!! Pomoc z zewnątrz, czyli podawanie przez kibiców własnych produktów, będzie możliwe wyłącznie na samym końcu każdej strefy bufetowej, za wyjątkiem bufetu na mecie. Każda osoba, która podaje własne produkty ma obowiązek zachować szczególną ostrożność oraz nie może wchodzić na trasę wyścigu. Długość strefy, w której można podawać produkty przez osoby z zewnątrz to maksymalnie 50 m od końca strefy bufetowej. Za podawanie zawodnikowi produktów w innym miejscu niż wyznaczona strefa bufetowa grozi dyskwalifikacja.