Zapisy trwają

Ostatni tydzień niższej opłaty startowej na Ironmana i połówkę w Malborku!

Castle Triathlon Malbork zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze tylko 2,5 miesiąca pozostało do startu na dystansie 1/2 Ironman oraz na pełnym dystansie Ironman. Będzie się działo! A tymczasem przypominamy, że niższa opłata startowa na oba dystanse obowiązuje tylko do końca czerwca! Pozostało ostatnich kilka wolnych miejsc!!!

(Polski) Najniższa opłata startowa tylko do piątku!

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Przetestuj pianki HUUB w Twoim mieście!

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Ruszyły zapisy na listę rezerwową na dystans Ironman!

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Komplet na Ironmana w Malborku!

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Ruszyły zapisy do Castle Triathlon Malbork na dystansie 1/2 Ironman

Sorry, this entry is only available in Polski.

Ostatnie 40 wolnych miejsc na Ironmana w Malborku! Zapisy na połówkę już 2 stycznia o godzinie 12!

Informujemy, że zapisy na pełny dystans Ironman zbliżają się ku końcowi. Pozostało tylko 40 wolnych miejsc na liście startowej!

Przypominamy także, że zapisy na Castle Triathlon Malbork na dystansie 1/2 Ironman ruszają już 2 stycznia o godzinie 12:00.

Ruszyły zapisy do Castle Triathlon Malbork na dystansie Ironman

Rejestracja do CASTLE TRIATHLON MALBORK 2014 na dystansie Ironman już się rozpoczęła. Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego co będzie jednoznaczne z utworzeniem konta zawodnika. Jeśli posiadasz już konto na www.startlist.pl , to wystarczy się zalogować, a następnie kliknąć w menu “Zapisy” i postępować zgodnie z poniższymi krokami. Posiadacze konta mają możliwość porównywania wyników, śledzenia statystyk, a także wygenerowania certyfikatu ukończenia zawodów po imprezie. Jeśli pojawią się problemy z rejestracją na zawody prosimy o kontakt na mail biuro@irontriathlon.pl lub telefonicznie 666-300-200.

Jak krok po kroku zapisać się na zawody?
1. Kliknij na link kierujący do formularza zgłoszeniowego.
2. Po przejściu do formularza zgłoszeniowego uzupełnij wymagane dane osobowe i naciśnij przycisk „następny krok”.
3. Wybierz imprezę, na której chcesz wystartować i zatwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz regulamin zawodów.
4. Po wybraniu imprezy, na której chcesz wystartować naciśnij przycisk “Zapisz się na wybrane zawody”.
5. Po wciśnięciu przycisku, Twoje nazwisko ukaże się na liście startowej, a na mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca zgłoszenie do zawodów.
6. Ureguluj opłatę startową w terminie do 7 dni od momentu zgłoszenia się na wybrane zawody.
7. Numer startowy zostanie nadany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto podane w mailu.

Zapisy przeniesione na godzinę 13:15

Informujemy, że ze względów technicznych zapisy zostały przesunięte na dzisiaj na godzinę 13:15! Wystąpiły problemy z powiadomieniami email i żeby uniknąć nieporozumień zapisy przesuwamy o godzinę.

Już w poniedziałek startują zapisy na Castle Triathlon Malbork

Logo Castle Triathlon MalborkJuż w poniedziałek 2 grudnia o godzinie 12:00 na stronie www.castletriathlon.com rozpocznie się rejestracja zawodników do Castle Triathlon Malbork na dystansie Ironman. Zawody odbędą się 7 września 2014 roku.

W tym sezonie zawodnikom przyjdzie zmierzyć się z pełnym dystansem Ironman czyli 3,8km pływania, 180km jazdy na rowerze i 42,2km biegu. W tym samym dniu w Malborku zawodnicy będą mogli wystartować w popularnej „połówce” (1,9-90-21,1), ale zapisy na ten dystans ruszą miesiąc później czyli 2 stycznia 2014 roku. Łączny limit uczestników na oba dystanse to tylko 500 osób!

Start zawodów ma miejsce w rzece Nogat, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Krzyżackiego. Trasa rowerowa wytyczona jest na płaskim i szybkim asfalcie, natomiast bieg odbywa się na pętlach, które częściowo będą przebiegały przez Zamek! Triathlon będzie rozgrywany w formule bez draftingu, a limit ukończenia zawodów to 16 godzin w przypadku Ironmana i 8 godzin w przypadków ½ IM. Zawody w Malborku będą jednocześnie ostatnią polską imprezą triathlonową w sezonie 2014.

Zapraszamy na oficjalną stronę imprezy www.castletriathlon.com oraz na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/castletri .